MDE-Diago s.r.o. je od roku 2011 distributorem ložisek, převodovek, hřídelových spojek a dalších strojírenských komponentů. Spolupracujeme s renomovanými výrobci z České republiky a zahraničí. Naši vyškolení a zkušení odborníci vám poradí a navrhnou optimální variantu pro váš požadavek. Pro komplexnější strojírenská řešení nebo výrobu stroje na klíč nám slouží naše sesterská společnost MDE-TEC s.r.o.

Jsme hrdí, že můžeme dlouhodobě spolupracovat s našimi partnery.


 

NTN-SNR

Spojením francouzského inženýrství s japonskou precizností vznikla skupina NTN-SNR, která patří k největším výrobcům ložisek na světě. Společnost NTN-SNR mohutně investuje do inovací a výzkumu používaných materiálů i výrobních postupů a udává tak směr celému odvětví. Její ložiska využívají výrobci v letectví, automobilovém nebo energetickém průmyslu.

ISB

Italská společnost ISB Industries se specializuje na produkci radiálních kuličkových, kuželíkových, samovyrovnávacích válečkových a jehlových ložisek. Klade důraz na kvalitu surovin, k výrobě využívá oceli v jakostní třídě 100 Cr6. Ocel se pak ještě tepelně upravuje, aby z ní vyrobená ložiska měla ideální mechanické vlastnosti a dlouhou životnost i v extrémních podmínkách.

ZKL

Tradičí výrobce ložisek se sídlem v našem domovském Brně je známý hlavně svými valivými ložisky. Je ovšem velkým dodavatelem i v náročném segmentu speciálních a technologických ložisek ve střední Evropě. Ložika ZKL slouží v automobilovém průmyslu, energetice, hutnictví, těžkém strojírenství, zemědělství a dalších oborech.

VARYBOND

Německá značka kvalitní spotřební chemie dodává maziva, čističe a adheziva k široké škále využití.

Řetězy Vamberk

Více než 80 let už firma vyrábí řetězy a řetězová kola. Vyrostl v jednoho z největších výrobců ve střední Evropě a jeho výrobky využívají pekaři, zemědělci, výrobci materiálů, zpracovatelé dřeva a další společnosti po celém světě. Svým zákazníkům poskytuje také odbornou technickou podporu.

ROCOL

Značka ROCOL patří pod americký koncern ITW a specializuje se na výrobu a vývoj technicky pokročilých průmyslových maziv. Výrobky byly schváleny pro využití v potravinářském průmyslu. Kromě tohoto odvětví jsou největšími odběrateli firmy z leteckého a lodního průmyslu, v 80. letech byl ROCOL součástí týmu vítěze Formule 1 Framka Williamse.

CRAMOLIN

Široce využitelná maziva a další průmyslová chemie pro všechny možnosti výroby.

Ložiska špičkového korejského výrobce se nejčastěji využívají tam, kde je třeba udržet vysokou rychlost otáčení stabilně dlouhodobě při zachování mechanických vlastností ložiska. V našem katalogu najdete TURBOLINK ložiska radiální, se středovou přírubou, pružná, vertikální, kombinovaná, naklápěcí axiální a další.

RUBENA Trelleborg

Bez těsnění a podložek se neobejde žádný stroj. Český výrobce Rubena nabízí široký sortiment produktů z technické pryže. Nejrůznější typy těsnění, průchodky, krytky nebo spojovací prvky jsou využívají automobilové, stavební nebo elektrotechnické firmy.

TGE

Převodovky, spojky, motory nebo brzdy vyrobené v Plzni používáme do našich strojů rádi. Výborný kompaktní design výrobků, jejich všestrannou využitelnost a dlouhou životnost doplňuje profesionální technická podpora.

SATI

Převodovky a komponenty pro převod výkonu italské společnosti SATI jsou oblíbené díky své vysoké kvalitě a spolehlivosti. SATI klade důraz nejen na kvalitní provedení svých výrobků, ale také propracovanou logistiku a velké skladové zásoby.